ASUS PRIME Z790-P Motherboard Asus
| All | |
| Brutokaal | 0.85 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Netokaal | 0.78 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: asus prime z790-p motherboard asus, 90mb1ck0-m1eay0, asus, emaplaadid

